Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.
- Johann Wolfgang Goethe

Misja i Wizja NeoCraft

O firmie NeoCraft

Jesteśmy firmą specjalizującą się w marketingu baz danych oraz lead generation. Doradzamy Państwu, w jaki sposób efektywnie wykorzystać innowacyjne narzędzia wspierające komunikację.

Wierzymy w wartość, jaką daje dostarczenie skutecznej informacji biznesowej wspierającej akcje podejmowane przez naszych Partnerów w zakresie ich masowego kontaktu z otoczeniem. Działania koncentrujemy na budowaniu baz danych konsumentów oraz przedsiębiorców, poddanych różnorodnym kryteriom selekcji. Dzięki temu możemy się pochwalić posiadaniem najbardziej aktualnych baz danych na rynku B2C i B2B.

Nasza Misja i Wizja

Misją firmy NeoCraft jest dostarczanie wartościowej oraz skutecznej informacji. Robimy to szybko i sprawnie dostarczając wartość dodaną dla wszystkich stron uczestniczących w wymianie owej informacji.

Wizja NeoCraft to wizja Przyjaznej Organizacji, dzięki której zarówno odbiorcy jak i dostawcy informacji mogą w maksymalnie skuteczny sposób realizować swoje cele komunikacyjne.

 

Nasze działania charakteryzują się:

 

  • wysoką skutecznością biznesową w dostarczaniu informacji – przynosimy wymierne efekty biznesowe naszym Partnerom,
  • oparciem na wiedzy, doświadczeniu i unikalnym know-how w zakresie przygotowywania baz danych B2C i B2B,
  • dużą elastycznością – realizujemy projekty indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta, każdorazowo korzystając z nieszablonowych rozwiązań,
  • dobrą znajomością procesów sprzedaży z zastosowaniem kanałów e-mailingu, telemarketingu, SMS marketingu,
  • ekonomią – dostarczamy skuteczną informację, która zwiększa przychód, redukuje koszty i poprawia rentowność naszych Partnerów,
  • terminowością – pozyskujemy i dostarczamy bazy danych „na wczoraj”,
  • wsparciem na każdym etapie realizacji projektu, pozwalającym w najefektywniejszy sposób wykorzystać bazy danych, którymi dysponujemy,
  • chęcią do dzielenia się wiedzą – wiemy, że dokładne zrozumienie naszych usług pozwoli naszym Partnerom uzyskać najlepsze efekty biznesowe.

 

Nasza firma została stworzona z myślą o dostarczaniu wartościowych i przede wszystkim skutecznych informacji podmiotom realizującym swoje założenia w różnych sektorach. Doświadczenie, jakim dysponujemy, opiera się na dotychczasowym przygotowywaniu baz danych z myślą o produktach oraz usługach pochodzących z wielu branż.

 

Zapytaj o ofertę

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail.