Nauczycielem wszystkiego jest praktyka.
- Gajusz Juliusz Cezar

B2B – biznesowe bazy danych

B2B – biznesowe bazy danych

Korzystając z informacji zawartych w biznesowych bazach danych B2B, zyskują Państwo możliwość precyzyjnego dotarcia do przedsiębiorców zainteresowanych Państwa usługami lub produktami.

Biznesowe bazy danych B2B mają szerokie zastosowanie przy budowaniu relacji z partnerami biznesowymi:

  • Umożliwiają szybkie i skuteczne tworzenie grup potencjalnych klientów;

  • Dają możliwość szybkiej prezentacji produktów i usług dla wybranych przedsiębiorców;

  • Pozwalają na dostarczanie informacji marketingowej do wyselekcjonowanych grup odbiorców (kryteria selekcji są dobierane zawsze na podstawie produktów lub usług naszych klientów)

  • Gwarantują skuteczną komunikację i informację zwrotną o efektach prowadzonych działań marketingowych czy sprzedażowych;

Biznesowe bazy danych B2B oferowane przez NeoCraft są zbiorem aktualnych informacji o przedsiębiorcach i firmach prowadzących aktywne działania biznesowe, generujących przychody i oczekujących na nowe kontakty biznesowe. Firmy, które przekazują nam informacje o swojej działalności, sektorze działania i danych kontaktowych, są realnie zainteresowane nawiązywaniem współpracy biznesowej i oczekują na nowe propozycje rozwijające ich biznes.

Nasza firma oferuje również usługi powiązane z zarządzaniem bazą danych. Skutecznie kategoryzujemy informacje, zapewniamy procesy standaryzacji, porównywania bazy klientów z naszą bazą, a także doboru odpowiedniej grupy przedsiębiorców zainteresowanych potencjalną współpracą z naszymi klientami.

Nasi specjaliści z zakresu zarządzania bazami danych łączą posiadane doświadczenie z oczekiwaniami klientów, zawsze dopasowując ofertę naszych produktów do Państwa potrzeb i celów.


Zapytaj o ofertę

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail.